Naše internetové obchody

Všetko pre
obkladačov

Široká ponuka náradia pre obkladačov ako sú lámačky obkladu, elektrické náradie, miešadlá stavebných zmesí, vrtáky, kotúče a mnoho ďalšieho. Predávame značky RUBI, Sima, Kaufmann, Solga Diamant, Battipav, Dedra.

Elektrocentrály a záložné zdroje

Elektrocentrála do každej domácnosti a firmy ako pomocník pri rôznych situáciách. Ponúkame profi elektrocentrály a generátory elektriny od najznámejších výrobcov ako sú Pramac, PWM Technologies, Generga alebo Endress.

Práca so stavebnou oceľou

Ponúkame sortiment značky SIMA pre prácu so stavebnou oceľou ako sú ohýbačky roxorov, deličky roxorov a príslušenstvo. Inovatívne zariadenia výrazne zefektívňujú prácu na stavbe.

Vibračná a hutniaca technika

Predaj hutniacej a vibračnej techniky pre stavbárov. Už 10 rokov prinášame na trh kvalitnú hutniacu a vibračnú techniku priamo od dodávateľa značky ENAR.

Ohrievače a
infražiariče

Viac ako 10 rokov prinášame na slovenský trh bohatý sortiment ohrievačov a infražiaričov značiek INELCO, Master za najlepšie ceny.

Závesné zariadenia a kontajnery

Ponuka závesných zariadení a kontajnerov určených na efektívny prenos stavebných materiálov značky BOSCARO.

Stavebné miešačky a
miešadlá

Kompletný sortiment miešačiek a miešadiel pre domáce aj profesionálne použitie značky BATTIPAV a LINO SELLA.

Výťahová stavebná technika

Efektívne stavebné zariadenia od výrobcu Tea international výrazne zefektívňujú prácu s transportom stavebného materiálu na stavbe.

Podporujeme vaše podnikanie